Komunikat o błędzie

  • Notice: unserialize(): Error at offset 691 of 751 bytes w _ctools_export_unpack_object() (linia 820 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).
  • Notice: Undefined index: body w ctools_custom_content_type_get_conf() (linia 150 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: title w ctools_custom_content_type_render() (linia 177 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: body w ctools_custom_content_type_render() (linia 180 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: format w ctools_custom_content_type_render() (linia 185 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).

Rewolucja w YouTube

YouTube jest prawdopodobnie drugą największą wyszukiwarką w sieci, a także trzecim najczęściej odwiedzanym miejscem w internecie, wg Alexa i SimilarWeb. Rosnące znaczenie portalu to odpowiedź na jeden z najważniejszych obecnie trendów - wizualizację treści.

YouTube rozwija się bardzo dynamicznie. Dowodem na to jest doskonalenie dotychczasowych usług i proponowanie nowych rozwiązań, np. publikacji teledysku nakręconego w 360°.

 

 

Google zdecydował się na rozdzielenie Google+ od pozostałych usług, w tym także YouTube’a. Niebawem wystarczy zwykłe konto Google do tego, aby w serwisie YT udostępniać treści, komunikować się z innymi użytkownikami, tworzyć nowe kanały i wykonywać pozostałe czynności.

 

Czy wiesz, że…?

- 5 proc. kluczowych filmów na YT generuje 95 procent wyświetleń?

- co minutę w serwisie dodawanych jest 400 godzin wideo?

- na całym świecie istnieje jedynie 31 kanałów posiadających ponad 10 milionów subskrypcji?

- 50 procent wyświetleń na YT pochodzi z urządzeń mobilnych?

- YT ma ponad miliard aktywnych użytkowników?

- muzyka, Minecraft i filmy – to najczęściej wyszukiwane słowa kluczowe w YT?

Źródło: http://www.reelseo.com/5-percent-youtube-videos-drive-95-percent-views/ i http://www.apynews.pl/aktualnosci/nowa-nagroda-od-youtube-za-10-milionow-subskrypcji/

 

Dotychczas korzystanie z YouTube’a było bezpłatne, z wyjątkiem kilku wypożyczalni wideo. Jednak Google ma zamiar stworzyć użytkownikom możliwość zarabiania pieniędzy na publikowaniu wideo. Według wielu źródeł portal czekają diametralne zmiany jeszcze w tym roku – You Tube podzieli się na dwie oddzielne usługi: Music Key i YouTube’s premium.

Od pewnego czasu systematycznie rozbudowujemy własny kanał na YouTube. Dzielimy się najnowszymi wynikami raportów medialnych oraz informacjami na temat wydarzeń  branżowych.

Zachęcamy do subskrypcji!