Komunikat o błędzie

  • Notice: unserialize(): Error at offset 691 of 751 bytes w _ctools_export_unpack_object() (linia 820 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/includes/export.inc).
  • Notice: Undefined index: body w ctools_custom_content_type_get_conf() (linia 150 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: title w ctools_custom_content_type_render() (linia 177 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: body w ctools_custom_content_type_render() (linia 180 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).
  • Notice: Undefined index: format w ctools_custom_content_type_render() (linia 185 z /home/inforiaprg/pl-psmm/sites/all/modules/ctools/plugins/content_types/custom/custom.inc).

Czy wiesz jak… zapisać najważniejsze publikacje w jednym miejscu?

Jednym z najbardziej powszechnych problemów współczesnych mediów jest nadmiar informacji, który wynika z dynamicznego rozwoju technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Jako internauci mamy dostęp do setek informacji w każdej chwili. Temu wyzwaniu muszą sprostać także eksperci, zajmujący się komunikacją.

W informacyjnym natłoku ogromne znaczenie ma filtrowanie materiałów, nie wszystkie doniesienia są tak samo istotne. Portal Inforia umożliwia zapisywanie wartościowych publikacji w jednym miejscu za pomocą jednego kliknięcia. Użytkownik sam decyduje, jakie materiały są dla niego najbardziej istotne.

Wszystkie informacje zaznaczone na liście możesz też zbiorczo przenieść do „Ulubionych”. 

Listę ulubionych publikacji znajdziesz w górnej belce. 

Dzięki tej funkcjonalności najistotniejsze materiały o Twojej marce będą znajdowały się w jednym miejscu.

Pamiętaj, że na wszystkie pytania związane z obsługą portalu odpowie Twój opiekun handlowy.